آراد برندینگ
خانه / روفرشی ابریشم / تولید روفرشی دو شانل ابریشم صادراتی

تولید روفرشی دو شانل ابریشم صادراتی

تولید روفرشی دو شانل ابریشم صادراتی با کیفیت بسیار بالا برای بازار داخلی و صادرات روفرشی در کارخانه روفرشی یزد با قیمت عمده بسیار مناسب تولید می شود.روفرشی دو شانل ابریشم گران ترین و با کیفیت ترین روفرشی تولید شده در یزد می باشد.برای خرید عمده روفرشی و دریافت لیست قیمت محصولات مجموعه ای ما با مدیر مجموعه با شماره درج شده در صفحه در ارتباط باشید.

تولید روفرشی دو شانل یزد

روفرشی دو شانل دارای وزن بسیار سنگین و کیفیت بالا می باشد این نوع روفرشی در تمام کیفیت های زیر به صورت دو شانل تولید می شود.تولید روفرشی دو شانل یزد

روفرشی های ابریشم دو شانل دارای بهترین کیفیت تولید شده در کارخانه های یزد می باشند. روفرشی دو شانل ابریشم را تمام کارخانه های تولید کننده روفرشی توانایی تولید آن را ندارند چون باید از دستگاه های روز دنیا با بهترین کیفیت ممکن در تولید این روفرشی استفاده کرد.چند کارخانه زیر انئاز روفرشی ابریشم را در کیفیت های مختلف تولید می کنند.تولید روفرشی دو شانل یزد

  • روفرشی نیکزاد
  • روفرشی حریران
  • روفرشی سوپر گلشن
  • روفرشی سوپر رز مریم
  • روفرشی ستاره زرین
  • روفرشی زربافت
  • روفرشی کار آفرین
  • روفرشی سعید بافت
  • ……

روفرشی دو شانل ابریشم

روفرشی دو شانل ابریشم از نظر کیفیت و قیمت عمده دارای بالاترین نوع روفرشی یزد می باشد وزن این نوع روفرشی حدود ۸ کیلو گرم می باشد که در کارخانه های مختلف با وزن های سبک تر نیز تولید می شود.
روفرشی ابریشم و روفرشی ابریشم مخمل دارای قیمت عمده مناسب تری می باشند نسبت به روفرشی دو شانل ابریشم و فروش بیشتری نیز دارند.

روفرشی صادراتی ارزان

روفرشی ارزان به معنی بی کیفت بودن روفرشی نمی باشد بلکه روفرشی دارای کیفیت بالا می باشد اما چ.ن مجموعه ای ما این شرایط را فراهم کرده است که تمام روفرشی ها تولید شده را در یزد به صورت مستقیم از کارخانه روفرشی با قیمت بسیار مناسب به سزاسز کشور و بازار های خارجی ارسال می کند به عنوان روفرشی ارزان در بازار می شناسند.

 

جهت خرید و فروش این محصول با ما در ارتباط باشید: کارشناس خرید و فروش: آقای آهون
راه های ارتباطی: شماره موبایل: 09139887234 پست الکترونیکی: info@roufarshi.ir

مطلب پیشنهادی

روفرشی ابریشمی صادراتی نیر باف زمینه کرم

روفرشی ابریشمی صادراتی نیر باف زمینه کرم به کشور های مختلفی صادرات می شود.کارخانه روفرشی …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گروه تولیدی نیرباف

از کانال تلگرام گروه تولیدی نیرباف دیدن فرمائید. سپاس گذاریم

بله با کمال میل می بینم.
بستن
کانال تلگرام